III Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Stowarzyszenia “Jesteśmy razem” w Górowie Iławeckim

Paweł Gołębiewski

Dnia 18.06.2010 r. reprezentacja naszego ŚDS „Lazarus” w składzie: Paweł Gołębiewski, Bożena Bugajska, Piotr Pietraszkiewicz, Andrzej Antczak, Grzegorz Żukowski oraz Konrad Kirschoff oraz kibice: Sylwia Orłowska, Andrzej Czerniawski i Janusz Siemieniewski pojechała do Górowa Iławeckiego na III Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Stowarzyszenia „Jesteśmy Razem”.

Zawody odbyły się w Gimnazjum Nr 1 i uczestniczyły w nich reprezentacje WTZ i ŚDS z całego województwa Warmińsko-Mazurskiego min. z: Bartoszyc, Ornety, Henrykowa, 2 ekipy z Centrum Barka (organizatorzy).

Rywalizacja toczyła się na 4 stołach równolegle i grali na nich przedstawiciele kadry oraz uczestników. Wszyscy prezentowali bardzo wysoki poziom gry i rywalizacja była bardzo wyrównana. Niestety naszym zawodnikom nie udało się zdobyć czołowych lokat. Mimo wszystko zostaliśmy wyróżnieni dyplomami oraz medalami za uczestnictwo w tych zawodach.

Turniej się nam bardzo podobał i zostały po nim miłe wspomnienia, nawiązaliśmy nowe znajomości i świetnie się bawiliśmy. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie.

Kadra ŚDS "Lazarus"
Kibice i zawodnicy

Grzegorz Żukowski
Dostaliśmy medale i dyplomy

18 czerwiec, 2010

Komentarze