BAL KARNAWAŁOWY organizowany przez suski ŚDS

Pomad 250 osób – podopiecznych Środowiskowych Domów Samopomocy z województwa warmińsko-mazurskiego i pomorskiego oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej i Domów Pomocy Społecznej z powiatu iławskiego – bawiło się wczoraj w Zajeździe w Chełmżycy na czwartym Kostiumowym Balu Karnawałowym dla Osób Niepełnosprawnych, który zorganizował suski ŚDS.

W balu wzięły udział osoby niepełnosprawne z Ostródy, Lubawy, Iławy, Wygody, Morąga, Gdańska, Tardy, Kwietniewa, Gołdapi, Elbląga, Olsztyna, Nowego Miasta Lubawskiego oraz Malborka, których na terenie Gminy Susz powitał Burmistrz Susza Krzysztof Pietrzykowski. Tradycyjnie uczestnicy balu ubrani byli na tą okazję w specjalne niezwykle bogato zdobione stroje i maski, które zachwycały swoją pomysłowością.

Zespół LAZURKI został  zaproszony by zadbać o oprawę muzyczną balu, parkiet sali balowej był cały czas pełen, a gorący nastrój karnawałowego szaleństwa trwał do samego końca. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele niezapomnianych wrażeń, a pyszności przygotowane specjalnie na tą okazję uzupełniały skutecznie energię do dalszej zabawy. Imprezę uatrakcyjniały liczne konkursy z nagrodami.

30 styczeń, 2018

Brak możliwości komentowania.