ŚNIADANIE WIELKANOCNE

Dnia 25 marca 2016 r. w Naszym Domku  o godz. 10:00 odbyło się Śniadanie Wielkanocne. Wraz z zaproszonymi Gośćmi było Nas około 80 osób. Niespodzianką podczas trwania spotkania był występ  Naszych aktorów i poetów.Pod kierunkiem instruktorki  terapii P. Mirosławy Maciejczak  przygotowano przedstawienie wielkanocne pt. ,, Jajo i kura” Wystąpili w nim:

- P. Danuta Wójcik- kura

-P. Józef Reczek- Jajko

-P. Rafał Nowakowski- narrator zając

Pod okiem P. Mirosławy w Sali Plastyczno-literackiej Poeci stworzyli własne utwory wielkanocne, które zaprezentowali w czasie śniadania wielkanocnego. Wśród poetów znaleźli się: P.Rafał Nowakowski, P.Marek Chrust, P. Henryk Gorgol,P. Karolina Rychlak,  i P. Sylwia Orłowska. Wiersze oraz przedstawienie wielkanocne bardzo sie spodobało zarówno Gościom , jak i Naszym uczestnikom. Na wielkanocnym stole nie zabrakło oczywiście pysznych tradycyjnych dań oraz ciast i babeczek.

Śniadanie odbyło się w miłej i rodzinnej atmosferze . Rozstaliśmy się z ,,pełnymi brzuszkami”, wzruszeni w uroczystym świątecznym nastroju. Życząc sobie i wszystkim smacznego jajka i mokrego dyngusa!!!


29 marzec, 2016

Brak możliwości komentowania.